Surface Go 3

Flexibilný a výkonný, vytvorený pre vzdelávanie a objavovanie

Navrhnutý pre modernú triedu

Zapojte sa do virtuálnych stretnutí s 10.5” PixelSense ™displejom, kvalitnou FullHD webkamerou a štúdiovými mikrofónmi. Využite nástroje pre moderné vzdelávanie na hodinách v ľahkom a flexibilnom dizajne.

*príslušenstvo sa predáva samostatne, v prípade určitých konfigurácii s perom Surface Pen alebo s klávesnicou Surface Go Type Cover


Nástroje pre každú úlohu

Rýchlo dokončite úlohy navrhnuté pre dotyk a digitálne pero vďaka dotykovej obrazovke a Surface Pen . Pridajte magnetickú klávesnicu Surface Go Type Cover či myš Surface Mobile Mouse a premeňte tablet na plnohodnotný notebook.

Dostatok energie aj pri odpojení

Vďaka batérii s celodennou výdržou budete mať vždy dostatok energie pre neprerušované vzdelávanie. Pri napojení na Surface Dock dokážete vďaka rýchlemu nabíjaniu dobiť batériu až na 80 % už behom hodiny.

Vzdelávanie odkiaľkoľvek

Okrem WiFi zaisťuje bezproblémové a bezpečné pripojenie aj voliteľné LTE Advanced , čo v spojení s kompaktným dizajnom študentom umožňuje pracovať na úlohách prakticky kdekoľvek. 
Microsoft Surface Pro 8

Ideálny nástroj pre prácu učiteľa

 

Sneslýchanou úrovňou výkonu na 13” obrazovke, SurfacePro 8 s ikonickým nastaviteľným stojanom spája silu laptopu s flexibilitou tabletu v jednom konvertibilnom zariadení. Odteraz môžete pracovať kedykoľvek a kdekoľvek chcete, s úložným priestorom a nabíjaním pre SurfaceSlimPen2 zabudovaným v oddeliteľnej klávesnici, voliteľným LTE pripojením, a Microsoft zabezpečením pripraveným na použitie v školskom prostredí.

 

Flexibilita, ktorú učiteľ potrebuje

Učitelia v škole sú dnes flexibilnejší, než kedykoľvek predtým. Rovnako, ako Surface Pro 8. Pracujte s dokumentami efektívne v móde laptopu, alebo píšte po obrazovke a vysvetľujte učivo v tabletovom móde ako s perom na papieri. Surface Pro 8 je stvorený na zmeny a prispôsobí sa vašim potrebám.

 

Naše najvýkonnejšie Pro

Surface Pro 8 poskytuje výkon pre tie najnáročnejšie úlohy. Dvojciferné zvýšenie výkonu a 11th Gen Intel®Core™procesory znamenajú, že Surface Pro 8 zvládne všetko, či už si píšete digitálne poznámky, pracujete s viacerými oknami pri príprave na výuku, alebo vzdelávate hybridne pomocou videohovoru – to všetko v ultra všestrannom balení.

 

Surface Laptop Go 2

Vzdelávajte štýlovo, nech ste kdekoľvek


Zjednodušenie základných každodenných činností

Ide o doposiaľ najľahší notebook série Surface, má ale funkcie,ktoré pri notebooku na každodennú prácu čakáte.

 • Výkonný procesor pre beh profesionálneho softvéru aj bežných aplikácií pre prípravu materiálov na vyučovanie.
 • Celodenná výdrž baterie 1 a rýchle nabíjanie 2 z prázdneho až do úplne plného stavu.
 • Okamžité zapnutie, zapínacie tlačidlo s čítačkou odtlačkov prstov a prihlasovanie cez Windows Hello a One Touch, aby ste sa čo najrýchlejšie dostali k práci.
 • Výrazné reproduktory Omnisonic, dva štúdiové mikrofóny citlivé na veľkú vzdialenosť a predná kamera HD 720p pre jasný obraz i zvuk virtuálnych schôdzok či hybridného vzdelávania.
 • Najvyššie pohodlie pri písaní na nezmenšenej klávesnici a jednoduchá navigácia presným trackpadom.


Štýl a produktivita si vzájomne pristanú

Preneste svoj štýl aj na notebook a vyberte si z ohromujúcich moderných farieb. Na veľkej dotykovej obrazovke toho uvidíte viac a zvládnete viac.

 • S hmotnosťou len 1127 g budete brať Surface Laptop Go 2 všade so sebou.
 • Vyberte si z farieb, ktoré vyjadria váš štýl, a povrchovú úpravu, ktorá zvládne každodenné používanie. Dodáva sa v ľadovej modrej, farbe platiny a pieskovca.
 • Užite si viac priestoru na obrazovke a pracujte prirodzene a produktívnejšie na žiarivom 12,4”dotykovém displeji PixelSense s úzkym rámčekom a pomerom strán 3:2, ktorý je pre sériu Surface typický.


Surface for Education pre použitie v školách

Šetrí čas aj peniaze. Vášmu školskému administrátorovi dopraje pokoj . Surface umožňuje jednoduchú správu zariadenia a môžete sa spoľahnúť na dôveryhodné zabezpečenie spoločnosti Microsoft pre bezpečnosť vašich školských dát.

 • Plnohodnotná správa všetkých zaradení vo vašej školskej infraštruktúre pomocou Intune for Education.
 • Využite offline a online nástroje pre vzdelávanie, ktoré sú súčasťou balíka Microsoft 365 či Office 365.
 • Rozšírte možnosti zariadení Surface doplnkovým príslušenstvom: Prenášajte obraz bezdrôtovo na dataprojektor vo vašej triede pomocou Microsoft 4K Wireless Display Adapter či rozšírte ponuku portov s Microsoft Surface Dock.

Príslušenstvo Microsoft Surface pre vzdelávanie

Rozšírte Váš zážitok z používania Surface zariadení na hodinách originálnym príslušenstvom, vďaka ktorému môžete vybrané zariadenia ovládať aktívnym stylusom, či bezdrôtovo preniesť obrazovku na interaktívnu tabuľu či projektor vo Vašej triede. Pre dostupnosť sa informujte u autorizovaných partnerov Surface for Education nižšie.


Microsoft Surface Classroom Pen 2

Vybavte podporované zariadenia Surface aktívnym perom prispôsobeným na použitie v školách vďaka vymeniteľným hrotom a možnostiam uchytenia k zariadeniu prostredníctvom integrovaného klipu a dierou na priviazanie šnúrky. Dostupné vo výhodnom balení po 20 kusoch.


Microsoft 4K Wireless Display Adapter

Preneste bezdrôtovo obrazovku Vášho počítača s operačným systémom Windows na projektor v učebni a voľne sa pri tom pohybujte po triede, prípadne zapojte žiakov do výuky zdieľaním ich obrazovky priamo z ich lavice bez nutnosti použiť kábel.


Magneticky odnímateľná klávesnica

V momente premeňte konvertibilné zariadenia Surface Go 3 alebo Pro 8 na plnohodnotný notebook s magneticky oddeliteľnou klávesnicou, ktorú v prípade potreby môžete odobrať a zariadenie používať ako dotykový tablet.Microsoft Surface Dock 2

Rozšírte možnosti Vašich Surface zariadení o ďalšie porty, ako napríklad Gigabitový Ethernet či DisplayPort porty pre pripojenie až 2 4K obrazoviek a aj ďalšie USB porty pre pripojenie k perifériám. Získate tak jednoduché dokovateľné riešenie, ktoré pomocou magnetického Surface konektora pripojí a zároveň nabije akékoľvek Surface zariadenie.
V prípade záujmu o zariadenie Surface alebo aplikácie Microsoft nás kontaktujte:                         
                        
                           
                           


1